پیش گفتار

اینترنت و فضای مجازی منابع اطلاعات، آگاهی بخش و دانش بوده و از طرفی ارتباطات را نیز به طرز شگفت انگیزی تسهیل کرده اند. شرکت ها، سازمان ها، نهادهای دولتی و غیر دولتی، دانشگاه ها، موسسات آموزشی و پژوهشی و …. امروزه به نوعی به سمت مجازی شدن کامل و یا مجازی شدن بخشی از فرآیندهای خود سوق یافته اند .

در این میان استفاده از فضای مجازی جهت آموزش به صورت مجازی از همان ابتدا مورد توجه و مدام رو به رشد بوده است.

از جمله مزایای آموزش به صورت مجازی می توان به کاهش قابل توجه هزینه های آموزشی، افزایش بهره وری با آموزش الکترونیکی، افزایش رضایت مندی، همیشه و همه جا در دسترس بودن، آرامش و راحتی اشاره نمود.

هدف ما در اینجا شناخت مهم ترین راهکارهای استفاده از فضای مجازی در تدریس و یادگیری موثر در آموزش و گردآوری و ارائه مطالب به صورت ساده و روان با دسترسی آسان و به دور از پیچیده گی برای همگان است.

در این راستا و در شروع کار تمرکز ما، دو نرم افزار بی نظیر Adobe Connect جهت برگزاری کلاس های آنلاین و مودل که بشترین کاربرد آن در محتوای آفلاین است می باشد.

بدیهی است مشارکت فکری، پیشنهادات، انتقادات و ذکر نکات ارزشمند جهت راهنمائی ما از سوی شما بالاترین سرمایه، در این راه خواد بود.

همچنین می توانید مطالب و فایل های راهنمای خود و یا سایر مطالب را به صورت فایل Word یا PDF و یا سایر فرمت های قابل انتشار برای ما ارسال کنید تا در قسمت مطالب شما و به نام خودتان منتشر گردد.

از قسمت ارتباط با ما، با ما در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *